Zaznacz stronę

Osoby urządzające sypialnię mogą wybierać spośród różnych rodzajów materacy. Jak wybrać najlepszy? Warto zastanowić się nad tym, czy Twoje ciało ma jakieś indywidualne potrzeby. Jeśli cierpisz na bóle kręgosłupa, głowy lub mięśni, warto będzie skonsultować się z fizjoterapeutą, który chętnie doradzi, jaki materac jest dla Ciebie odpowiedni. Osoby skłonne do uczuleń powinny zwrócić szczególną uwagę na to, czym wypełniony jest materac, a także na jakość pokrowca.

Dlaczego warto kupić materac Janpol?

Materace renomowanej firmy Janpol to pewność, że Twój sen będzie korzystny dla zdrowia oraz samopoczucia. Firma ta od wielu lat produkuje wysokiej jakości materace piankowe, sprężynowe, lateksowe. Jeśli marzysz o tym, by wreszcie wyspać się na wygodnym podłożu, zastanów się nad zakupem materaca termoelastycznego. Odpowiada on na potrzeby ciała, dostosowuje się do pozycji, a przy tym nie zniekształca się. Jeśli zdarza Ci się budzić z bólem szyi, pomyśl też koniecznie o zakupie ortopedycznej poduszki.

Materac rehabilitacyjny – dla kogo?

Materace medyczne są przeznaczone do zadań specjalnych. Zapobiegają odleżynom, pomagają ławo przyjąć pozycję siedzącą lub półleżącą osobom, które mają trudności w samodzielnym poruszaniu się i utrzymywaniu pozycji ciała. Jeśli cierpisz na bóle pleców, drętwienie kończyn, materac ortopedyczny będzie idealnym rozwiązaniem. Na rynku dostępne są też materace dla alergików – ich wkłady nie gromadzą wilgoci, dzięki czemu nie służą rozwojowi drobnoustrojów, grzybów i roztoczy.