Zaznacz stronę

Powierzchnia, na której śpisz ma ogromne znaczenie. Wygodny materac rehabilitacyjny pozwoli Ci przekonać się, czym jest naprawdę zdrowy sen. Czasy spania na rozkładanych kanapach odchodzą już w zapomnienie. Jedna trzecia doby, spędzana przez każdego nas w łóżku, zasługuje na to, by spędzić ją komfortowo i wygodnie. Materace Janpol, jakie oferujemy, pozwolą stworzyć w sypialni atmosferę sprzyjającą odprężeniu i regeneracji.

Dlaczego warto kupić dobry materac ortopedyczny?

Klienci często zastanawiają się, czy prawdą jest to, że materace twarde najlepiej służą zdrowiu. Do niedawna jeszcze panowało taki przekonanie. Fizjoterapeuci zwracają jednak uwagę na to, że materac powinien być przede wszystkim ergonomiczny. Najlepiej, gdy dostosowuje się do ruchów ciała i przyjmowanej pozycji, a przy tym nie ulega deformacjom i wgnieceniom. Warto pamiętać, że materac powinien zapewniać nam komfortowe podparcie. Jeśli kupimy zbyt miękki, nasze ciało będzie „zapadało się”.

Jaki materac wybrać?

Czy lepsze są materace piankowe, czy sprężynowe? Czym charakteryzuje się materac pocketowy? Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów materacy, ale wybór nie musi być trudny. Warto skorzystać z naszego doświadczenia w branży i zadać pytania. Wybór materaca to nie tylko określenie jego rozmiarów, ważne jest też wypełnienie, rodzaj materaca oraz pokrowiec. Na rynku są dostępne również materace dla alergików, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Dzięki lateksowej piance można uniknąć rozwoju roztoczy oraz szkodliwych drobnoustrojów.