Zaznacz stronę

Poznaj zalety tego materaca i przekonaj się, czy to idealny materac do Twojej sypialni.

Materac termoelastyczny Hilding Salsa – co warto o nim wiedzieć?

Materac termoelastyczny Hilding Salsa dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury oraz nacisku.
Dzięki temu idealnie regeneruje mięśnie, likwiduje ich wszelkie napięcia, pozwala pozbyć się bólu pleców. Ma jednak jeszcze więcej zalet. Przekonaj się jakich:

  1. To materac medyczny – dlatego mogą bezpiecznie wypoczywać na nim osoby z problemami z kręgosłupem czy unieruchomione po wypadku albo z powodu poważnej choroby, bo zapobiega powstawaniu odleżyn. 
  2. Ma siedem stref twardości – dzięki czemu równomiernie podpiera zarówno barki, jak i odcinek lędźwiowy czy szyjny kręgosłupa. Dzięki temu zapobiega powstawaniu napięć w różnych częściach ciała.
  3. Ma bardzo dobrą wentylację – dzięki niej materac termoelastyczny Hilding Salsa jest bezpieczny dla alergików.
    Dużo wolniej niż w standardowych materacach rozwijają się w nim też grzyby czy roztocza, co wydłuża jego żywotność.
    Osoby z silnymi alergiami mogą jednak mieć zagwarantowany lepszy sen wybierając materac lateksowy 180×200 cm lub w innym rozmiarze.
  4. Ma dodatkową warstwę pianki poliuretanowej – co jeszcze bardziej zwiększa trwałość oraz elastyczność materaca. 
  5. Zmniejsza pocenie – materace termoelastyczne Hilding Salsa z pokrowcem Tencel absorbują wilgoć ze skóry, dzięki czemu pozwalają się komfortowo wysypiać nawet osobom często pocącym się w nocy.

W jakim rozmiarze oferowane są materace termoelastyczne Hilding Salsa?

Gdy już wiesz, jaki materac termoelastyczny wybrać, zastanawiasz się pewnie, jaki rozmiar materaca termoelastycznego Hilding Salsa będzie najlepszy? Materace termoelastyczne Hilding Salsa są dostępne w pełnej rozpiętości najpopularniejszych rozmiarów. Przekonaj się, jaki dopasować do swojej sypialni. Standardowe wymiary materaca dla jednej osoby to 90×200 cm. Większość materacy, niezależnie od ich szerokości, ma tę samą długość, czyli dwa metry. Osoby, które mają jednak mniej niż 175 cm wzrostu i chcą zaoszczędzić miejsce w sypialni, mogą zdecydować się na materac o długości 190 cm. Za to osoby, które mierzą powyżej 190 cm, powinny wybrać odrobinę dłuższy materac, na przykład o długości 210 cm. Osoby śpiące solo, które chcą się jednak bardziej komfortowo wysypiać lub w nocy bardzo często się wiercą, mogą pomyśleć o materacu o większej szerokości,
na przykład 100, a nawet 120 cm. Tę ostatnią szerokość mają bardzo często małe materace dla dwóch osób. Najbardziej standardowe wymiary materacy dla partnerów to jednak 140×200 cm lub 160×200 cm. Dla par, które cenią sobie najwyższy komfort wypoczynku, dużo lepszy będzie jednak materac termoelastyczny 180×200 cm. 

Ile kosztuje materac termoelastyczny Hilding Salsa?

Koszt materaca Hilding Salsa to ponad 1000 złotych. Nie jest to najbardziej ekonomiczny materac, ale jego cena ma pełne uzasadnienie oraz odzwierciedlenie w jego jakości. Materace termoelastyczne, czyli takie jak Hilding Salsa, to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie oraz komfortowych materacy. Materace termoelastyczne 180×200 cm Hilding Salsa lub w innym, dowolnym rozmiarze, dają dobre wsparcie kręgosłupowi, są trwałe i niezwykle elastyczne. Do tego skuteczność, bezpieczeństwo i komfort materaca Hilding Salsa jest potwierdzony licznymi certyfikatami, takimi jak AEH czy Oeko-Tex. Takie certyfikaty otrzymują tylko najbezpieczniejsze dla kręgosłupa oraz całego ciała materace. W przypadku materaca Hilding Salsa otrzymujesz na niego aż piętnaście lat gwarancji. Oznacza to, że producent zakłada, że przez ten czas raczej nic nie powinno stać się z materacem,
nie powinien on się odkształcić czy zmienić w jakikolwiek sposób swoich właściwości. Materac Hilding Salsa jest więc bezpieczną inwestycją na długie lata.

Opracowane przez: zdrowykregoslup.pl