Zaznacz stronę

Pasodoble to materac zapewniający solidne wsparcie i stabilne podłoże snu niezależnie od ciężaru ciała. Skonstruowany jest na bazie sprężyn kieszeniowych i ma właściwości prozdrowotne. Oznacza to, że każda ze sprężyn została umieszczona w osobnej kieszeni co umożliwia ich niezależną pracę. Materace kieszeniowe polecane są w szczególności parom ponieważ druga osoba śpiąca na materacu nie odczuwa ruchów partnera (jej strona materaca pozostaje praktycznie w bezruchu). Jak każdy dobry materac, posiada on 7 stref twardości, dzięki czemu zapewnia stabilne podparcie na całej długości ciała.

Sprężyna kieszeniowa gwarantuje różną twardość w zależności od strefy i zapewnia prawidłowe podparcie dla każdej części kręgosłupa (inne w strefie bioder, lędźwi czy ramion).  Po obu stronach materaca wykorzystana jest 3 cm. warstwa pianki FlexiFoam, która stanowi bazę materaca. Daje elastyczność i wierzchnią miękkość na całej powierzchni.

Po jednej stronie wkładu znajduje się warstwa maty kokosowej, która zwiększa twardość, zachowując optymalną sprężystość i elastyczność. Po stronie przeciwnej wykorzystano właściwości sizalu – naturalnego włókna z agawy, które stabilizuje twardość materaca.

Włókno kokosowe oraz sizal, które zastosowano we wkładzie zapewniają właściwą mikroflorę materaca i zabezpieczają przed wzrostem niepożądanych mikroorganizmów (grzybów i pleśni) oraz polepszają cyrkulację powietrza, która pozytywnie wpływa na utrzymanie odpowiedniej temperatury podczas snu. Włókno kokosowe nie jest wyborem przypadkowym – nie wydziela żadnych toksyn ani substancji, które mogłyby oddziaływać niekorzystnie na drogi oddechowe śpiącego.

Jeśli jesteś osobą, o nieco większej wadze czy też preferującą sen na twardszym podłożu materac Pasodoble będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Pasodoble należy do twardszych materaców zapewniających mocne i solidne wsparcie podczas snu.  Sprawdza się doskonale w profilaktyce wad postawy. Przechodząc przez szereg restrykcyjnych testów i badań, materac uzyskał status wyrobu medycznego Rekomendowany szczególnie seniorom oraz osobom z problemami kręgosłupa oraz o zwiększonej wadze.

Dzianina pokrowca wykonana z naturalnych włókien Tencel, przez co jest aż o 30% wytrzymalsza w praniu niż wszystkie inne dostępne na rynku dzianiny. Pokrowiec obszyto po bokach dzianiną 3D tak, by dodatkowo zwiększyć wentylację materaca i jakość snu.

Do wyboru może być pokrowiec Velvet. Niezwykle delikatna i miękka tkanina, w której zastosowano innowacyjną technologię Purotex wykorzystującą naturalne probiotyki. Gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułką zawartym w pokrowcu. Kapsułki stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę.

Materac Hilding Pasodoble przeszedł rygorystyczne badania i testy dotyczące jakości i otrzymał certyfikat sygnowany przez prestiżowy Instytutu AEH w Zurychu – Centrum Medycyny Pracy, Ergonomii i Higieny.
Więcej informacji znajdziesz na stronie www.hilding.pl

Opracowane przez zdrowykregoslup.pl